O Firmie

Głównym profilem naszej działalności jest usuwanie skutków gradobicia na karoserii samochodu. Uszkodzenia te usuwamy używając w tym celu specjalistycznych narzędzi, które pozwalają na przywrócenie dawnego kształtu blachy samochodu bez uszkodzenia w tym procesie powłoki lakieru, co za tym idzie nie ma potrzeby szpachlowania oraz lakierowania naprawianych elementów.

Usuwamy również uszkodzenia nadwozia bez konieczności lakierowania powstałe w wyniku szkody parkingowej, opadów np. kasztanów ,wandalizmu i różne inne.

Jeżeli Twoje auto zostało uszkodzone z w/w przyczyn lub innych w których nie została uszkodzona powłoka lakiernicza, zanim zdecydujesz się na naprawę tradycyjną metodą (klepanie, spawanie, szpachlowanie ,lakierowanie) sprawdź nas ,rozmowa i wycena nic nie kosztuje, a Twoje auto nabierze dawnego wyglądu i co najważniejsze przy ewentualnej sprzedaży (w czasach mierników lakieru) nie będziesz musiał się tłumaczyć potencjalnemu nabywcy dlaczego auto było malowane ,itp. oraz nie straci na wartości.

Dodatkową zaletą i zarazem bardzo istotną jest stosunkowo krótki czas naprawy w stosunku do tradycyjnej oraz kwestia finansowa również jest bardziej ekonomiczna.